wakacje 2019 - Nie ma nudnych dni z bohaterami książek Renaty Piątkowskiej

Jak co roku, przygotowaliśmy dla wszystkich dzieci, które spędzają wakacje w mieście atrakcyjną ofertę kulturalną.

Tym razem towarzyszyć nam będą bohaterowie oraz ich przygody obecne w książkach znanej pisarki Renaty Piątkowskiej. Z tą dobrą literaturą spotkają się dzieci na zajęciach literackich i głośnego czytania.

Wakacje to zabawa, przygoda a także miłe chwile spędzone wśród książek. Zapraszamy do udziału w zajęciach plastycznych, grach planszowych i stolikowych. Organizowane będą również projekcje filmowe w różnych blokach tematycznych: "Filmowe podróże małe i duże", "Kameralne Kino Malucha", "Film na wakacje".

Miłośnicy gier komputerowych znajdą swoje miejsce w bibliotece, szczególnie w naszej Czytelni Internetowej i X-boxowym kąciku zabaw. Wakacyjną tradycją stały się wspólne zabawy dzieci z rodzicami oraz pokazy bajek.

Od poniedziałku do piątku w godzinach otwarcia biblioteki zachęcamy do korzystania z bogatego księgozbioru, czytelni prasy, zbiorów multimedialnych i stanowisk komputerowych.

Naszych młodych czytelników zapraszamy do wzięcia udziału w plebiscycie na „Najlepszego czytelnika wakacji 2019”.

Mamy nadzieję, że każdy z Was znajdzie coś ciekawego dla siebie.

Szczegółowy program wakacji w załączniku.

Wakacje 2019 - harmonogram.pdf