Palić? Nie palić? - oto jest pytanie – konkurs na wykonanie komiksu

Uczniów klas V-VIII jarosławskich szkół podstawowych zapraszamy do udziału w konkursie pod hasłem „Palić? Nie palić? - oto jest pytanie”. Warunkiem uczestnictwa jest wykonanie komiksu na temat profilaktyki palenia tytoniu. Celem konkursu jest promowanie zdrowego trybu życia; wolnego od nałogu palenia papierosów, inhalowania e-papierosów oraz zachęcenie uczniów do czytania i zainteresowanie ich komiksem jako ciekawą formą książki.

Prace należy składać do 8 listopada 2019 r. do Miejskiej Biblioteki Publicznej im. A. Fredry w Jarosławiu w Wypożyczalni dla Dzieci. Finał Konkursu przewidziany jest na 21.11.2019r.

Nadesłane prace wyeksponowane będą na pokonkursowej wystawie w MBP w Jarosławiu.

Dla laureatów przewidziane są atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

Szczegółowe informacje zawiera regulamin konkursu dostępny w załączniku.

Konkurs na komiks pod hasłem _PALIĆ_ NIE PALIĆ - OTO JEST PYTANIE__ pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Jarosławia.pdf
Konkurs na komiks pod hasłem _PALIĆ_ NIE PALIĆ - OTO JEST PYTANIE__ pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Jarosławia.png
załącznik Nr 1.pdf
Załacznik Nr 2.doc