Jestem przyjacielem osoby z niepełnosprawnością intelektualną - konkurs plastyczny

Miejska Biblioteka Publiczna i Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Jarosławiu- w ramach Projektu „Bezpieczna przyszłość OzNI – testowanie modelu” ogłaszają konkurs plastyczny pt. „Jestem przyjacielem osoby z niepełnosprawnością intelektualną” dla uczniów szkół podstawowych i średnich z miasta Jarosławia.

Konkurs został zorganizowany w ramach kampanii edukacyjnej kręgów wsparcia.

Celem konkursu jest:

• budowanie świadomości wśród dzieci, młodzieży o niepełnosprawności intelektualnej;

• dotarcie z wiedzą o kręgach do jak najszerszego grona osób.

• promowanie biblioteki jako przyjaznego miejsca dla osób z niepełnosprawnością intelektualną.

Prace należy składać do 04.11.2019 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jarosławiu,

ul. ks. Jakuba Makary 1.

Dla laureatów czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe!

Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie.

Patronat honorowy konkursu objął: Starosta Powiatu Jarosławskiego

Patronat medialny: Gazeta Jarosławska, Ekspres Jarosławski

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!

Szczegółowe informacje można uzyskać:

- pod numerem telefonu:

Klaudia Marchwiany, 729-379-517

Elżbieta Wojciechowska, 509-196-533

- na stronie internetowej: www.kregiwsparcia.pl.

PLAKAT.jpg
REGULAMIN i KARTA ZGŁOSZENIOWA - konkurs Kręgi Wsparcia.pdf