Zasmakuj w bibliotece – Tydzień bibliotek 2020

W dniach 8-15 maja obchodzimy Tydzień Bibliotek 2020 ph. „Zasmakuj w bibliotece”.

Zasmakuj w bibliotece, bo książką warto się delektować, smakujmy słowa, ciągle i wciąż od nowa. Korzystajmy z kalejdoskopu ofert dla naszych najważniejszych gości – Czytelników, by każdy z nich znalazł w bibliotece łakomy literacki kąsek. To dla was entuzjastów literatury i kultury jesteśmy”. Mariusz Nakielny

W tym roku Tydzień Bibliotek odbywa się wyłącznie w przestrzeni wirtualnej. Naszą propozycją jest zabawa literacka „Ukryty tytuł”, polegająca na odgadnięciu właściwych książek, wśród zmyślonych tytułów. Od poniedziałku, każdego dnia, umieszczać będziemy jedną kartę z zagadką, w której możecie się sprawdzić.

Zapraszamy również do wyrażania swoich opinii o „literackich kąskach”, w których ostatnio „zasmakowaliście”. Szczegóły na bibliotecznym facebooku.

Zapraszamy wszystkich czytelników do odwiedzania naszych placówek i aktywności na facebooku.