Spotkanie autorskie z Agnieszką Lingas – Łoniewską - DKK

16 maja br. gościliśmy na spotkaniu autorskim Agnieszkę Lingas-Łoniewską, autorkę wielu bestsellerowych powieści obyczajowych.

 

Agnieszka Lingas – Łoniewska, wrocławska pisarka, z wykształcenia polonistka pisze książki obyczajowe, sprytnie łącząc sensacje i kryminał z romansem.Nazywana jest przez swych czytelników „Dilerką Emocji”. Zadebiutowała w 2010 roku powieścią „Bez przebaczenia”. Obecnie autorka ma na koncie kilka antologii i 28 bestsellerowych powieści min: „Zakład o miłość” „Szósty”, „W szpilkach od Manolo” „Obrońca ulicy” „Brudny świat” „Skazani na ból” oraz najnowszą dylogię „Kiedy zniknę” i „Kiedy wrócę”. Jest laureatką konkursu na kryminalne opowiadanie z Dolnym Śląskiem w tle. Zasiada w jury kapituły VI edycji konkursu Literackiego Debiutu Roku. Tworzy w internecie stronę, Czytajmy Polskich Autorów,  promując literaturę oraz debiuty w projekcie „Pisarka czyta”.

 

Podczas spotkania w naszej bibliotece autorka opowiadała o kulisach powstania swoich utworów, o porzuceniu dotychczasowej pracy w korporacji na rzecz pisania książek, które stało się jej pasją. Twórczość autorki osadzona jest mocno w realiach rzeczywistości. Fabuła utworów porusza trudne tematy i problemy życia codziennego. Na spotkanie z naszym gościem licznie przybyli czytelnicy biblioteki, fani literatury autorki oraz klubowicze z Dyskusyjnego Klubu Książki. Na zakończenie spotkania nie zabrakło pytań ze strony czytelników, podpisywania autografów oraz pamiątkowych zdjęć z autorką.

Spotkanie autorskie zorganizowano w ramach projektu Instytutu Książki – Dyskusyjne Kluby Książki.

 

Wyszukiwarka

Facebook

facebook