SŁONECZNE WAKACJE W BIBLIOTECE - program

Jak co roku, dla wszystkich dzieci, które spędzają wakacje w mieście, przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę kulturalną. W tym roku wybierzemy się w wakacyjną podróż po naszym regionie; przeniesiemy się w ciekawe zakątki przyrody i architektury a także w świat podkarpackich bajek, legend i opowieści.

Południowo-wschodni kraniec Polski to miejsce idealne na rodzinne wakacje. Jest tu wszystko, czego potrzeba, aby wyjazd był udany. Wszechobecna zieleń zachęca do niespiesznych spacerów i rowerowych wycieczek, a unikalne zabytki przyciągają uwagę nawet najbardziej marudnych maluchów. Gdzie warto zajrzeć?, co warto zobaczyć?, o czym warto poczytać?, tego wszystkiego dowiecie się podczas zajęć w bibliotece!

Zapraszamy do udziału w ciekawych zajęciach plastycznych, literackich, edukacyjnych. Mamy nadzieję, że każdy z Was znajdzie coś ciekawego dla siebie.
Od poniedziałku do piątku w godzinach otwarcia biblioteki można korzystać z bogatego księgozbioru, czytelni prasy, zbiorów multimedialnych (płyty z filmami i muzyką, audiobooków), nowoczesnych stanowisk komputerowych i konsoli do gier.
Naszych młodych czytelników zapraszamy również do wzięcia udziału w konkursie na „Najaktywniejszego czytelnika wakacji 2018”.


Szczegółowy program wakacji znajduje się w załączniku.
Wszystkich chętnych już dziś zapraszamy do odwiedzania naszej biblioteki podczas wakacji!

 


Zalączniki:

Wakacje-2018-program Dziecięca.pdf
Wyszukiwarka

Facebook

facebook