Wyprawki dla trzylatków są już dostępne w naszej bibliotece!

Książki, które w ramach ogólnopolskiej akcji Instytutu Książki - „Mała Książka – Wielki Człowiek” otrzymać może każde trzyletnie dziecko, przebyły daleką drogę i są już dostępne w naszych placówkach!

Każdy trzylatek, który wraz z rodzicem przyjdzie do biblioteki otrzyma w prezencie Wyprawkę Czytelniczą, a w niej książkę „Pierwsze wiersze dla ...” oraz Kartę Małego Czytelnika!

Za każdą wizytę zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego (także na filiach bibliotecznych) Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania.

Wyprawki dla trzylatków można będzie odebrać również na naszych filiach bibliotecznych na os. Kopernika 5 i ul. Skarbowskiego 10.

Serdecznie zapraszamy!

Mała Książka Wielki Człowiek - Plakat.jpg