CZYJ TO AUTOGRAF ? – KONKURS LITERACKI ON-LINE

Data publikacji: 02/03/2021

3 marca szczególna uwaga skierowana jest na pisarzy, w związku z obchodami Międzynarodowego Dnia Pisarzy. W tym dniu przypominamy o naszych rodzimych pisarzach. Zapraszamy do udziału w konkursie literackim (on-line) pt: „Czyj to autograf?”. Będzie to okazja do sprawdzenia swoich umiejętności w rozczytywaniu pisma, a konkretnie autografów naszych polskich pisarzy. Niektóre podpisy rozpoznacie od razu, część z nich będzie nie lada wyzwaniem.

Zgadywać będziecie na podstawie autografów umieszczonych na w witrynach biblioteki.

Zabawę trwać będzie od 3 do 28 marca. Każdy z Was z pewnością zdąży wziąć w niej udział.

W poszczególnych tygodniach marca na naszym profilu facebookowym pojawią się zdjęcia z podpisami polskich twórców literatury.

Pierwsze pięć osób, które poprawnie odgadną największą ilość autorów w ciągu całej zabawy, otrzyma atrakcyjne nagrody książkowe. Zwycięzców konkursu ogłosimy 31 marca.

Kto z Was chciałby zobaczyć nasze witryny, pełne barwnych autografów, zapraszamy do biblioteki przy ul. Skarbowskiego 10.

Warunki uczestnictwa zawiera Regulamin Konkursu (dostępny tutaj: Regulamin Czyj to autograf ).

Szczegółowe informacje znaleźć można na bibliotecznym facebooku.