Książka zamiast papierosa – konkursy na plakat i fraszkę rozstrzygnięte!

Data publikacji: 02/06/2014

30 maja 2014 r. odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu plastycznego i na fraszkę pt. „Książka zamiast papierosa”, które zorganizowane zostały z okazji obchodów 31 maja Światowego Dnia bez Tytoniu pod patronatem medialnym Gazety Jarosławskiej i Telewizji Internetowej Twoja TV. Konkursy skierowane były do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatu jarosławskiego.

Na konkurs plastyczny wpłynęło 96 prac z 17 szkół powiatu jarosławskiego.

Komisja konkursowa oceniła prace pod względem wartości profilaktyczno-edukacyjnej, jasności przekazu, wartości artystycznej i oryginalności pracy.

Na konkurs na fraszkę wpłynęło 83 utwory z 14 szkół podstawowych w Jarosławiu. Komisja konkursowa oceniła prace pod względem zgodności z tematyką konkursu, pomysłowości, oryginalności, stylu i języka pracy.

Zostały przyznane nagrody i wyróżnienia.

Laureaci otrzymali atrakcyjne nagrody rzeczowe i pamiątkowe dyplomy.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Organizatorzy: Miejska Biblioteka Publiczna im. A. Fredry i Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Jarosławiu.