Niedzielne Wędrówki po Jarosławiu z Przewodnikiem

Data publikacji: 02/07/2014

Zapraszam serdecznie na spacer po Jarosławiu. Nasze miasto jest pełne legend, ciekawych opowieści i zakątków, które znają tylko prawdziwi pasjonaci. Jego „życiorys” pisało dziewięć wieków historii, tworząc niepowtarzalny układ ulic, unikatową architekturę i rytm życia, inny niż gdzie indziej.

To wszystko można zobaczyć samemu, podczas wędrówki po Jarosławiu. Jest to to ciekawa propozycja spędzenia wolnego czasu, zarówno dla turystów, ale również mieszkańców miasta, którzy mogą na nowo odkrywać jego urok i pełną tajemnic historię. Jarosław bowiem to miasto jedyne w swoim rodzaju, wielokulturowe, łączące Wschód i Zachód. Potrafi zachwycić każdego!

Życzę miłych wrażeń podczas odkrywania Jarosławia – po raz pierwszy i za każdym kolejnym razem!/ Andrzej Wyczawski, Burmistrz Miasta Jarosławia.