Nowe audiobooki w Centrum Multimedialnym biblioteki

Data publikacji: 02/09/2023

Nowe audiobooki pojawiły się w Centrum Multimedialnym naszej biblioteki. Informujemy, że kolekcja liczy już ponad 900 tytułów. Wśród nich znaleźć można m.in.: literaturę obyczajową, psychologiczną, thrillery, kryminały, poradniki i lektury.  Ta nowa forma książki cieszy się równie dużym zainteresowaniem co książka tradycyjna. Dlatego ofertę kierujemy do wszystkich, którzy chcą skorzystać z takiej formy czytelnictwa. Wśród zbiorów książki mówionej dostępne są też pozycje dla osób z dysfunkcją wzroku. Tego typu audiobooki udostępniamy razem z czytakiem, na którym znajduje się do kilkudziesięciu książek.

Zapraszamy do wypożyczania i korzystania z naszego katalogu, w którym znaleźć można wszystkie dostępne audiobooki, ich opisy i rekomendacje.