Tydzień Bibliotek 2011

Data publikacji: 02/12/2013

Od 8 do 15 maja obchodzony będzie VIII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek ph. "Biblioteka zawsze po drodze, nie mijam – wchodzę". Tegoroczne hasło wskazuje bibliotekę jako miejsce, które towarzyszy nam przez całe życie, każdy powinien znaleźć w niej coś dla siebie. Włączając się do tej akcji, chcemy przybliżyć jeszcze bardziej bibliotekę naszym czytelnikom, przekonać, że wejście do biblioteki przynosi zawsze wymierne efekty, dostarcza wiedzę, pobudza wyobraźnię. Czas spędzony w bibliotece może być satysfakcjonujący, stanowić źródło rozwoju intelektualnego i wartościowej rozrywki. Takich korzyści dostarczy z pewnością bogaty program Tygodnia Bibliotek.

Zapraszamy więc na ciekawe imprezy czytelnicze, a także do lektury naszej strony internetowej.