Ukryte piękno – wystawa fotografii Mai Dąbrowskiej

Data publikacji: 03/05/2021

Zapraszamy na wystawę fotografii Mai Dąbrowskiej pt. „Ukryte piękno”. Zdjęcia ukazują zjawiska i detale przyrody na które zwykle nie zwracamy uwagi, a które uchwycił obiektyw aparatu. Można znaleźć w nich np. szyszkę czy motyla. Zdjęcia zostały zrobione głównie podczas spaceru po szlaku turystycznym w Tatrach.

Tytuły zdjęć:

• Krystaliczny potok
  • Tajemniczy ptak
  • Górski krajobraz
  • Kolorowe kwiaty – do wszystkich 3
  • Skrzydła słońca- do motyla
  • Detale leśnego runa- do szyszki

Autorką wystawy jest młoda fotografka, Maja Dąbrowska,która pisze o sobie:

Mam 15 lat i  chodzę do 8 klasy Szkoły Podstawowej 10 w Jarosławiu. W wolnej chwili lubię czytać, rysować lub fotografować.
Najbardziej podobają mi się zdjęcia z elementami natury. Interesuję się  językami obcymi, których chętnie się uczę.
Uwielbiam też spędzać czas ze zwierzętami, szczególnie z moim psem. Jako hobby mogę wymienić np. słuchanie muzyki.
W przyszłości zamierzam uczyć się w Liceum Drogowo- Geodezyjnym w Jarosławiu.”

Wystawę można obejrzeć w Małej Galerii w Filii nr 4 oraz on-line na stronie internetowej biblioteki. Serdecznie zapraszamy!