Ferie Zimowe w bibliotece 2014 – Dziadkowie i ich zimowe zabawy

Data publikacji: 04/02/2014

21 stycznia nie zapomnieliśmy o święcie naszych ukochanych babć i dziadków. Dzieci, które odwiedziły w tym dniu naszą bibliotekę, wzięły udział w zajęciach, podczas których odbyliśmy podróż do dzieciństwa naszych dziadków. Ich świat zabaw dziecinnych okazał się o wiele ciekawszy niż, nam się wydawało, pomimo braku komputerów, gier, telewizji itp. miło spędzali czas wymyślając różne gry i zabawy. Trudno było wyobrazić sobie, że dziadziu z babcią też kiedyś byli dziećmi. Na zakończenie spotkania dzieci zrobiły wiele pomysłowych, kolorowych laurek dla swoich babć i dziadków. Jak w każdy dzień wszyscy mogli korzystać z konsoli X-box, gier planszowych, książek, po prostu mile spędzić czas w bibliotece.