Po pierwsze – wiersze – konkurs literacki

Data publikacji: 04/04/2014

Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym przez Estradę Rzeszowską w ramach działalności Rzeszowskiego Inkubatora Kultury. Konkurs jest inicjatywą wpisaną w program Festiwalu Miasto Poezji, realizowanego w Lublinie, a w 2014 r. również w Rzeszowie.

Projekt „Miasto Poezji” wspiera merytorycznie Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie.

W konkursie mogą brać udział studenci od 18 do 30 roku życia.

Organizatorzy konkursu literackiego zachęcają do przesłania do dnia 10 maja 2014 r. maksymalnie dwóch wierszy opatrzonych pseudonimem, na adres:

Estrada Rzeszowska, ul. Jagiellońska 24, 35-025 Rzeszów,

z dopiskiem „Po pierwsze – wiersze”.

Szczegóły są dostępne w regulaminie na stronie www.inkubatorkultury.eu. Wiersze zostaną ocenione przez profesjonalne jury. Laureaci otrzymają m.in. nagrody książkowe z autografami, natomiast ich prace wezmą udział w wystawie zrealizowanej w Rzeszowskim Inkubatorze Kultury. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 23 maja 2014 r., tj. w dniu zakończenia festiwalu.