„Znajdziesz mnie w bibliotece” – Mini-konkurs artystyczny

Zapraszamy młodych czytelników do wzięcia udziału w mini-konkursie artystycznym „Znajdziesz mnie w bibliotece”. Tytuł konkursu to tegoroczne hasło Tygodnia Bibliotek .

Ciekawi jesteśmy jak Wy odbieracie to hasło, co przez nie rozumiecie, z czym Wam się kojarzy? Możecie do niego podejść wielowymiarowo, skupiając się np. na fizycznej obecności w bibliotece, jak też puścić wodze fantazji. A może znaleźliście w bibliotece bohatera książki, który utkwił Wam w pamięci, ciekawą historię pełną tajemnic i przygód, czy też miejsce do którego lubicie wracać. Wyraźcie to w swoich pracach! Podpowiemy Wam, że pomysł będzie istotniejszy niż sama forma.

• Mini-konkurs artystyczny skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych,
  • Uczestnik wykonuje jedną pracę dowolną techniką artystyczną,
  • Swoją pracę należy sfotografować. Zdjęcie lub skan należy wysłać na adres e-mail: biblioteka@mbp.jaroslaw.pl,
  • W mailu należy umieścić następujące dane: Imię i nazwisko, klasa i szkoła, kontakt,
  • Na prace konkursowe czekamy do 10.05.2021 r.,
  • Nadesłane prace opublikujemy 14.05.2021 r. na stronie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jarosławiu (www.mbp.jaroslaw.pl),
  • Najciekawsze wyróżnimy nagrodą-niespodzianką,

Uczestnictwo jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych na czas trwania mini-konkursu oraz publikację wizerunku pracy na stronie internetowej biblioteki (www.mbp.jaroslaw.pl).

Aktualizacja! w poniższej galerii znaleźć można prace konkursowe.