Jarosławska Akademia Bezpiecznego Seniora zaprasza

Data publikacji: 06/05/2014

Szanowni Państwo,

Drodzy Jarosławscy Seniorzy, mieszkańcy Jarosławia oraz Partnerzy Programu w imieniu pomysłodawców "Jarosławskiej Akademii Bezpiecznego Seniora" zapraszam na widowisko teatralne pt. "Czekoladki z wiśniami… ostrzegają przed oszustami".

Widowisko teatralne przygotowali jarosławscy aktorzy amatorzy z "Kabaretu Młodzi Duchem" pod kierownictwem artystycznym Pani Doroty Białek działającym przy Akademii III Wieku w Jarosławiu.

Opracowanie muzyczne do tekstów piosenek Ryszarda Rynkowskiego oraz zespołu KOMBI przygotował Pan Bernard Augustynowicz.

Serdecznie zapraszam 8 maja 2014 roku o godz.15.30 do sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Jarosławiu przy ul. Plac Adama Mickiewicza 6.

Wstęp na widowisko jest wolny.

Czego dowiemy się z widowiska teatralnego?

Będzie to przedstawienie, które zostało napisane przez życie, opowiemy o codzienności osób starszych, ich radościach ale także rozterkach oraz dramatach. Przedstawienie niesie ze sobą wiele cennych życiowych rad, uczy i przypomina pewnych zachowań. Zakończy się morałem oraz… ale o tym warto aby przekonali się sami widzowie obecni na widowisku teatralnym.

Dodatkową atrakcją która czeka nas w trakcie widowiska są piosenki z repertuaru Ryszarda Rynkowskiego oraz zespołu Kombi które wykonają jarosławscy seniorzy z Kabaretu "Młodzi Duchem". Treść piosenek wpisuje się w główny nurt przedstawienia.