Konkurs na plakat o tematyce antynikotynowej – rozstrzygnięty!

Data publikacji: 06/12/2013

17 maja w Oddziale dla Dzieci odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu na plakat o tematyce antytytoniowej ogłoszonego z okazji Światowego Dnia bez Tytoniu. Celem konkursu było promowanie wśród uczniów mody na niepalenie oraz ukazanie zysków płynących z niepalenia. Na konkurs wpłynęło 167 prac z 26 szkół powiatu jarosławskiego. Komisja konkursowa oceniła nadesłane prace i wyłoniła laureatów. Nagrody i wyróżnienia oraz pamiątkowe dyplomy wszystkim uczestnikom wręczyły Beata Mędlara Dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Jarosławiu i Elżbieta Tkacz dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jarosławiu. Prace konkursowe można oglądać w Oddziale dla Dzieci MBP przy ul. Tarnowskiego 1 w godzinach otwarcia. Laureatom i uczestnikom konkursu gratulujemy!