Narodowe czytanie A. Fredry w Bibliotece – Podziękowanie

Data publikacji: 07/01/2014

Miło nam poinformować, że nasza biblioteka została doceniona, otrzymując podziękowanie od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego za wyjątkową inwencję i znakomite przeprowadzenie akcji Narodowego Czytania Dzieł Aleksandra Fredry.

Dla jarosławskiej biblioteki, której patronem jest Aleksander Fredro, narodowe czytanie było świętem szczególnym.

Honorowym patronatem naszą akcję objął Burmistrz Miasta Jarosławia Pan Andrzej Wyczawski.

Cieszymy się, że Jarosław znalazł się w grupie siedmiuset miejscowości, które przyłączyły się do ogólnopolskiej akcji Narodowego Czytania.

Jeszcze raz pragniemy podziękować wszystkim, którzy przyłączyli się do wspólnego czytania dzieł Aleksandra Fredry: władzom miasta, mieszkańcom, szkołom, instytucjom kultury, uczniom, czytelnikom i lokalnym mediom.