Miejska Biblioteka Publiczna w Jarosławiu

Kliknij, aby przełączać międzie dużym kontrastem strony
Logo MBP w Jarosławiu

Konkurs “Moneta miasta Jarosławia” rozstrzygnięty!

Data publikacji: 08/01/2013

Konkurs plastyczny “Moneta Miasta Jarosławia” zorganizowany z okazji emisji okolicznościowej monety z “serii Historyczne miasta w Polsce” zorganizowany przez: Urząd Miasta Jarosławia, Miejską Bibliotekę Publiczną im. A. Fredry w Jarosławiu oraz Narodowy Bank Polski – Oddział Okręgowy w Rzeszowie został rozstrzygnięty.

W konkursie wzięło udział 177 uczestników z 9 szkół miasta Jarosławia, łącznie wpłynęło 228 prac. Komisja konkursowa w składzie: Marek Gliwa – pracownia reklamy w Jarosławiu, Wioletta Gruszecka – Kolek – NBP Oddział w Rzeszowie, Krystyna Kieferling – historyk, pracownik Muzeum Kamienica Orsettich w Jarosławiu, Zofia Krzanowska – UM Jarosławia, Elżbieta Tkacz- dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jarosławiu, Krzysztof Krzych – artysta plastyk, Henryk Cebula – artysta plastyk, oceniła prace i wyłoniła zwycięzców:

Gimnazja: I miejsce Bartosz Cebula z Zespołu Szkół Plastycznych im. Stanisława Wyspiańskiego w Jarosławiu II miejsce Wiktor Jasiewicz z Prywatnego Gimnazjum Sióstr Niepokalanek w Jarosławiu III miejsce Justyna Dubanik z Publicznego Gimnazjum Nr 1 im. św. Królowej Jadwigi w Jarosławiu. Wyróżnienia: Paula Stysiał z Publicznego Gimnazjum Nr 1 im. św. Królowej Jadwigi w Jarosławiu oraz Magdalena Dąbrowska z Prywatnego Gimnazjum Sióstr Niepokalanek w Jarosławiu. Szkoły ponadgimnazjalne: I miejsce Daniel Milczarek z Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu II miejsce Agnieszka Niemiec z Zespołu Szkół Plastycznych im. Stanisława Wyspiańskiego w Jarosławiu III miejsce Urszula Prymicz z Zespołu Szkół Licealnych i Technicznych w Jarosławiu Wyróżnienia: Przemysław Branas z Zespołu Szkół Plastycznych im. Stanisława Wyspiańskiego w Jarosławiu, Paulina Kłak z Zespołu Szkół Plastycznych im. Stanisława Wyspiańskiego w Jarosławiu oraz Katarzyna Olbrycht z Zespołu Szkół Plastycznych im. Stanisława Wyspiańskiego w Jarosławiu.

Obraz wpisu

Ikona telefonuZadzwoń Ikona email Napisz
Menu