Pozowane zdjęcie grupowe.

„Biblioteka – przestrzeń Twojej kreatywności” – lekcje biblioteczne dla uczniów szkół podstawowych i średnich

Data publikacji: 09/10/2023

Zapraszamy uczniów szkół podstawowych (klasy 7 i 8) oraz średnich na lekcje edukacji czytelniczej i bibliotecznej. Podczas zajęć młodzież zwiedzi bibliotekę, pozna wszystkie jej działy oraz zbiory tradycyjne i multimedialne. Odwiedzający dowiedzą się w jaki sposób korzystać z katalogu on-line, jak bez przeszkód odnaleźć poszukiwane książki i jak nowe technologie łącząc się z tradycją tworzą współczesną przestrzeń biblioteczną.

Dodatkowo nawiązując do Patrona Roku 2023 – Aleksandra Fredry  zapraszamy na zajęcia „Multimedialne szarady z Fredrą”, które w kreatywny i zabawny sposób przybliżają postać patrona naszej biblioteki.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Czytelni Głównej w godzinach otwarcia lub pod numerem telefonu: (16) 621-55-77 wew. 123

Na koniec mała pocztówka – zdjęcia szkolnych grup, które odwiedziły naszą bibliotekę w poprzednich latach.

Serdecznie zapraszamy!