Grupowe zdjęcie uczestników konkursu.

Mała Książka Wielki Człowiek – warsztaty dla dzieci

Data publikacji: 10/12/2021

Nasza biblioteka została zarekomendowana przez Instytut Książki do przeprowadzenia jednodniowych – dwuczęściowych warsztatów dla dzieci w ramach kampanii „Mała Książka Wielki Człowiek”. Spotkanie, które odbyło się 2 grudnia br. polegało na kreatywnej promocji książki dla przedszkolaków oraz uczniów klas 1-3, mającej na celu rozbudzenie w dzieciach pasji czytania. Zajęcia poprowadził animator, Przemysław Kutnyj.

W warsztatach wzięły udział dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 11 oraz uczniowie klasy 3c Szkoły Podstawowej nr 2 w Jarosławiu. Głośne czytanie, piosenki, zajęcia plastyczne oraz ciekawe materiały promocyjne (kolorowanki, balony, książki itp.) sprawiły, że zajęcia były bardzo atrakcyjne dla najmłodszych.
Ponadto nasze warsztaty zostały udokumentowane przez fotografa
i będą promowane w mediach i social mediach poprzez posty na facebookowym profilu Instytutu Książki oraz kampanii Mała Książka Wielki Człowiek.

My również dzielimy się naszym wspólnym sukcesem. To, że czytanie książek może być świetną zabawą ukazuje nasza fotorelacja z tego wydarzenia.

Gorąco zachęcamy i zapraszamy Małych – Wielkich czytelników wraz z rodzicami do wzięcia udziału w tej wspaniałej akcji!