Plakat - Co dalej unio?

„Co dalej Unio?” – debata Europe Direct Rzeszów

Data publikacji: 11/12/2023

14 grudnia o godz. 11:30 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jarosławiu odbędzie się debata „Co dalej Unio?”. To cykl corocznych debat EUROPE DIRECT Rzeszów, podczas których w szerokim gronie podsumowane będą wydarzenia mijającego roku w UE.  Tym razem tematem przewodnim wydarzenia będzie bezpieczeństwo. Wraz z uczestnikami debaty podjęte zostaną zagadnienia:

• bezpieczeństwa energetycznego,
  • bezpieczeństwa żywnościowego,
  • bezpieczeństwa i obrony.

Dotychczas, od 2018 roku, debaty organizowane były w Klubie Akademickim WSIiZ w Rzeszowie, tym razem wraz z partnerami: Miejską Biblioteką Publiczną im. A. Fredry w Jarosławiu oraz Zespołem Szkół Innowacyjnych w Jarosławiu rozpoczęta zostanie regionalna odsłona tego cyklu.

Miło nam również poinformować, że wydarzenie patronatem medialnym objęły: Ekspres Jarosławski i Gazeta Jarosławska.