MAK+ Zintegrowany system katalogowy

Data publikacji: 13/01/2013

Dnia 25 października odbyły się warsztaty biblioteczne „MAK+ zintegrowany system katalogowy”, które prowadziła Anna Droździel

z Instytutu Książki administrator MAK+ w województwie podkarpackim i małopolskim. Możliwości systemu MAK+, jego funkcjonalność, aplikacje czytelnika a także prognozy programu to główne zagadnienia spotkania. System przedstawiony został w formie prezentacji multimedialnej. Spotkanie było okazją do zastosowania w praktyce programu MAK+ w modelu opracowania zbiorów. Uczestnicy zapoznani zostali także z ofertą firmy CHRIS specjalizującej się w nowoczesnym wyposażaniu bibliotek. Warsztaty okazały się spotkaniem integracyjnym w środowisku bibliotekarskim. Wywołały żywą dyskusję dotyczącą komputeryzacji i informatyzacji bibliotek miasta i powiatu jarosławskiego.