Spotkanie autorskie z Romą Ligocką – Dyskusyjny Klub Książki

Data publikacji: 13/05/2014

Zapraszamy na spotkanie z Romą Ligocką – znaną pisarką, malarką, felietonistką, autorką wielu poczytnych powieści.

Spotkanie odbędzie się 13 maja 2014 godz. 12ºº w sali multimedialnej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jarosławiu, ul. ks. Jakuba Makary 1.

Miłośników dobrej literatury jeszcze raz serdecznie zapraszamy!

Roma Ligocka – polska pisarka i malarka, autorka książek: „Dziewczynka w czerwonym płaszczyku”, Kobieta w podróży" ,"Tylko ja sama" , które stały się bestsellerami, nie tylko w Polsce ale i w Europie.

Przez wiele lat pracowała jako kostiumolog i scenograf w licznych europejskich teatrach, operach, także w filmie i telewizji.

Roma Ligocka wydała cztery tomy felietonów: "Znajoma z lustra", "Czułość i obojętność", "Wszystko z miłości" oraz "Księżyc nad Taorminą". Jej książka "Róża. Obrazy i słowa" jest pięknym, albumowym przewodnikiem po malarstwie Autorki. Najnowsze książki pisarki, wydane w 2012 i 2013 roku to: „Dobre dziecko" i „Wolna miłość”.

Spotkanie zorganizowane w ramach Dyskusyjnego Klubu Ksiażki.