Michał Śmielak.

Spotkanie autorskie z Michałem Śmielakiem

Data publikacji: 27/05/2024

Miejska Biblioteka Publiczna w Jarosławiu i Dyskusyjny Klub Książki zapraszają na spotkanie autorskie z Michałem Śmielakiem – znanym i popularnym pisarzem kryminałów i thrillerów. Spotkanie odbędzie się 29 maja (środa) o godz. 17.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jarosławiu (ul. ks. Jakuba Makary 1). Wstęp wolny, zapraszamy !

Spotkanie dofinansowano ze środków Instytutu Książki pochodzących z dotacji celowej Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Plakat - Spotkanie Autorskie z Michałem Śmielakiem. Spotkanie odbędzie się 29 maja o godzinie 17 w Miejskiej Bibliotece Publlicznej w Jarosławiu

MICHAŁ ŚMIELAKrocznik 1979, pochodzi z Sandomierza. Jest pasjonatem historii i rekonstrukcji historycznych oraz motocykli i gier komputerowych. Zadebiutował w 2021 roku powieścią „Znachor”, dzięki której zdobył popularność wśród czytelników. Obecnie ma na swoim koncie 10 bestsellerowych powieści kryminalnych tj: „Wnyki”, “Inkwizytor”, “Pomruk”, ”Postrach”,’’Ucichły ptaki, przyszła śmierć”, “Gleba”,’’Bielma’’,’’Osada’. W maju ukaże się Jego najnowsza książka pt.’’Wilcza chata”, którą będzie promował na spotkaniu autorskim w Jarosławskiej Bibliotece.