Plakat - Jest Taki Dzień, 2 Miejski Konkurs kolęd i pastorałek. 25 stycznia 2024r.

II Miejski Konkurs Kolęd, Pastorałek i Piosenek Bożonarodzeniowych

Data publikacji: 14/01/2024

25 stycznia 2024 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jarosławiu odbył się II Miejski Konkurs Kolęd, Pastorałek i Piosenek Bożonarodzeniowych, którego współorganizatorem była Szkoła Podstawowa nr 2 w Jarosławiu.

Wyjątkowy czas i wspaniali wykonawcy, którym towarzyszyła licznie zebrana publiczność rówieśników występujących uczniów, ich rodzice i nauczyciele. Były łzy radości i wzruszenia, a całemu wydarzeniu towarzyszyła atmosfera życzliwości i wzajemnego wsparcia. W gronie uczestników znaleźli się przedstawiciele Szkoły Podstawowej Nr 10 i Szkoły Podstawowej Nr 11, uczniowie ze SOSW w Jarosławiu i SP nr 2 (Julia Kudera, Jan Strawa, Marcel Gołębiowski i Diana Petru – wszystkim gratulujemy!)

Podziękowania kierujemy do sponsorów: Państwa Elżbiety i Mariusza Tarkowskich- właścicieli firmy Grafix, na ręce dyrektora E. Leclerc Pana Jacka Kołakowskiego oraz do osób, które chciały pozostać anonimowe. Specjalne podziękowania składamy członkom jury: Pani Dagmarze Moskwie, Panu Bartłomiejowi Kiper oraz Panu Robertowi Drewniakowi.

Informacja pochodzi ze strony internetowej Szkoły Podstawowej Nr 2 im. ks. Stanisława Konarskiego w Jarosławiu: https://sp2jaroslaw.edupage.org/news/?gtnid=333#

Organizatorzy:

Szkoła Podstawowa nr 2 im. ks. Stanisława Konarskiego w Jarosławiu,
Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza w Jarosławiu,
Miejska Biblioteka Publiczna im. Aleksandra Fredry w Jarosławiu.