Spotkanie DKK w Filii nr 4 – relacja

Data publikacji: 15/06/2021

11 czerwca odbyło się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Filii nr 4 na osiedlu Kopernika. Miło było się spotkać po dłuższej przerwie; uczestniczki opowiedziały o swoich nowych literackich odkryciach i z wielkim zainteresowaniem omówiły lekturę książki „Wyrwa” Wojciecha Chmielarza. Autor przedstawia życie głównego bohatera w momencie tragedii, która go spotyka i związanych z tym następstw. Przejmujący jest obraz rodziny, w której po utracie bliskiej osoby zaczynają wychodzić na jaw skrywane sekrety i błędy. To też opowieść o poczuciu straty i rozpaczy. To historia skomplikowanej przyjaźni i uczuć. Lektura książki skłoniła wszystkich do głębokiej refleksji i dyskusji nad sposobem rozwiązania rodzinnych problemów.

Zachęcamy do przeczytania „Wyrwy” Wojciecha Chmielarza a także innych pozycji tego autora, dostępnych w naszej bibliotece.