Spotkanie autorskie z Sylwią Trojanowską – relacja

Data publikacji: 16/06/2021

23 czerwca  gościliśmy  Sylwię Trojanowską – pisarkę wielu poczytnych książek dla młodzieży i dorosłych. Spotkanie autorskie odbyło się w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki. Autorka cyklu „Szkoła latania” i „Sekrety i kłamstwa” przyjechała do nas ze Szczecina. Podczas spotkania nie zabrakło wielu historycznych ciekawostek i wspomnień o tym niezwykłym mieście. Pisarka z pasją opowiadała o własnej twórczości, inspiracjach i sposobie pisania. Uchyliła rąbka tajemnicy jak buduje postaci, jak tworzy ciekawe wątki i losy swoich bohaterów. Jak zwykle wywiązała się spontaniczna dyskusja, padło wiele pytań, na które autorka udzielała wyczerpujących odpowiedzi. Sympatycznym akcentem były pamiątkowe zdjęcia, dedykacje i autografy.
Książki Sylwii Trojanowskiej znajdują się w zbiorach biblioteki.
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

Sylwia Trojanowska – autorka bardzo popularnych powieści obyczajowych, coach i trenerka biznesu. Na stałe mieszka w okolicach Szczecina w malowniczej Puszczy Bukowej. Jest pasjonatką dobrej książki, podróży i muzyki filmowej. Niepoprawna optymistka, pozytywnie nastawiona do życia. Wspiera ludzi dobrym słowem i pięknym uśmiechem. W swoim dorobku literackim ma wiele bardzo poczytnych książek tj: „Szkoła latania” „Szept wiatru” „A gdyby tak…” „Wigilijna przystań” „ Powiedz mi jak będzie” „Daj nam jeszcze szansę” oraz trylogii „Sekrety i kłamstwa” „ Prawdy i tajemnice” i „ Powroty i wspomnienia”.

Książki autorki pełne są optymizmu i dobrej energii!