7-29.11.2020 r. biblioteka nieczynna!

Data publikacji: 16/11/2020

Szanowni Państwo, Drodzy Czytelnicy,

W związku z rosnącą liczbą zakażeń koronawirusem i wprowadzeniem kolejnych obostrzeń informujemy, że w dniach od 7.11.2020 r. do 29.11.2020 r. Miejska Biblioteka Publiczna w Jarosławiu zostaje zamknięta dla użytkowników.

W wyżej wymienionym terminie nie będą świadczone usługi dla Czytelników tj.: wypożyczenia, zwroty, udostępnienia, rezerwacje i zamówienia zbiorów we wszystkich naszych agendach (biblioteka główna i filie biblioteczne). Jednocześnie informujemy, że nie będą naliczane opłaty za przetrzymanie zbiorów bibliotecznych w okresie zamknięcia placówek.

Czas zamknięcia placówek może ulec zmianie. O wszelkich zmianach informować będziemy na bieżąco na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.

Za utrudnienia przepraszamy!