Na zdjęciu uśmiechnięta grupa dzieci przedszkolnych pozuje przy bibliotecznej choince

Boże Narodzenie 2023 – zajęcia literacko-plastyczne

Data publikacji: 17/12/2023

W okresie przedświątecznym odwiedziły nas dzieci i młodzież z Niepublicznego Przedszkola Integracyjnego „Wyspa Skarbów”, Ośrodka Szkolno – Wychowawczego im. Jana Pawła II w Jarosławiu oraz Miejskiego Przedszkola Nr 11 w Jarosławiu. Nasi goście wzięli udział w zajęciach literacko- plastycznych tj. głośne czytanie bajek o tematyce świątecznej, tworzenie bożonarodzeniowej choinki i wspólne kolędowanie.
Odwiedziła nas też delegacja ze Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w Jarosławiu. Wysłuchaliśmy w wykonaniu uczennicy tej szkoły mało znaną kolędę Północ już była, gdy się zjawiła”.

Z okazji Świąt uczniowie złożyli bibliotekarzom życzenia i podarowali własnoręcznie wykonane ozdoby i kartki świąteczne.