17 czerwca w Filii nr 2 odbyło się ostatnie przed wakacyjną przerwą spotkanie Bibliotecznego Klubu Maluszka „Skarbek”.
Tym razem uczestnicy przenieśli się w fascynujący świat mórz i oceanów za sprawą książki „Tajemnice oceanu”. Spotkanie było okazją do poznania ciekawostek związanych z podwodnym światem, rozwijania wyobraźni oraz wspólnej zabawy inspirowanej morską tematyką.
Dziękujemy wszystkim małym uczestnikom i ich opiekunom za aktywny udział w zajęciach przez cały sezon spotkań. Cieszymy się, że wspólnie mogliśmy odkrywać świat książek, rozwijać ciekawość i spędzać czas w twórczej atmosferze.
Na kolejne spotkania Bibliotecznego Klubu Maluszka „Skarbek” zapraszamy już we wrześniu.
