LATO Z KSIĄŻKĄ?…OCZYWIŚCIE – WAKACJE W BIBLIOTECE 2022

Data publikacji: 29/06/2022

Lato to zabawa, przygoda, a także miłe chwile spędzone z książką. Dla dzieci, które spędzają wakacje w mieście przygotowaliśmy ciekawą ofertę. Wśród naszych propozycji znajdą się m.in.: zajęcia plastyczne, warsztaty edukacyjne „Bezpieczne wakacje” i „Zdrowo jemy, zdrowo żyjemy”. Na chętnych czekają gry komputerowe i planszowe, a także projekcje filmowe i wspólne zabawy dzieci z rodzicami. Zachęcamy do korzystania z bogatego księgozbioru, czytelni prasy, zbiorów multimedialnych i stanowisk komputerowych.
W czasie wakacji warto również odwiedzić nasze filie biblioteczne i wziąć udział w zabawie czytelniczej „Literacki kwadrat”. Filia nr 2 zaprasza również do Strefy Gier Planszowych. Młodych czytelników zachęcamy do wzięcia udziału w plebiscycie na „Najlepszego czytelnika wakacji ”.

Szczegółowy program wakacji w załączniku.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy !

PLAN – WAKACJE W BIBLIOTECE 2022