„Kiedy się odważysz-inspirujące historie o self–adwokatach” – promocja książki

Data publikacji: 26/02/2021

Informujemy, że książka „Kiedy się odważysz-inspirujące historie o self–adwokatach” Bernadety Szczypty jest już dostępna w zbiorach biblioteki.
Książka została wydana przez Polskie Stowarzyszenie Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Jarosławiu. Autorką książki jest Bernadeta Szczypta pochodząca z Jarosławia dziennikarka, politolożka i działaczka społeczna.
Wydawnictwo zawiera wywiady z trzynastoma osobami z niepełnosprawnością intelektualną. Są to rozmowy o radościach i troskach codziennego życia, pokonywaniu przeszkód, pokazujące drogę do samodzielnego, niezależnego życia. Książka zawiera zdjęcia bohaterów wykonane podczas profesjonalnej sesji zdjęciowej. Dla większości osób było to pierwsze tego typu doświadczenie.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do lektury książki!