WAKACJE W BIBLIOTECE 2024

Data publikacji: 26/06/2024

Od 15 do 26 lipca zapraszamy najmłodszych czytelników na wakacje w bibliotece. W tym roku lato spędzamy pod hasłem „Z książką przez kontynenty -szalone literackie podróże.

Przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji.

Czy można zwiedzić świat nie wychodząc z biblioteki? Przyjdźcie do nas i przekonajcie się, że się da! Książki zabiorą nas w niezwykłą podróż – wyruszymy na Dziki Zachód, do eleganckiej Francji lub baśniowych krajów arabskich.Zwiedzimy też tajemniczy Egipt, zieloną Holandię i nieprzebytą dżunglę amazońską. Zobaczymy też Australię, niezwykle kraje Orientu, a także zanurkujemy razem by, podziwiać rafy koralowe. Czekają na Was też ciekawe zajęcia literackie, bajki w naszym kinie wakacyjnym oraz kreatywny kącik plastyczny, w którym wykonamy wspólnie wakacyjne pamiątki.

Mamy nadzieję, że z nami wakacyjna nuda Wam nie grozi!

Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Szczegółowy harmonogram zajęć znajduje się załączniku.

harmonogram wakacji 2024