Spotkanie autorskie z Agnieszką Krawczyk – relacja

Data publikacji: 26/09/2023

20 września br. gościliśmy Agnieszkę Krawczyk, autorkę wielu bestsellerowych powieści obyczajowych i kryminałów. Pisarka jest absolwentką filologii polskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Po ukończeniu studiów pracowała w branży wydawniczej, którą porzuciła na rzecz pisania. Na swoim koncie ma kilka wielotomowych sag, cenionych przez swoich czytelników. Fabuła Jej książek porusza problemy życia codziennego i trudne tematy, często osadzone w realiach polskiej rzeczywistości.

Podczas spotkania autorka opowiadała o swoim warsztacie literackim, kulisach powstania książek, o planach i konspektach pisania kolejnych utworów. Nie zabrakło odpowiedzi na pytania uczestników, pamiątkowych zdjęć i autografów z dedykacjami. W spotkaniu uczestniczyli czytelnicy jarosławskiej biblioteki, fani literatury Agnieszki Krawczyk i Klubowicze Dyskusyjnego Klubu Książki.

Była to piękna literacka podróż z twórczością Agnieszki Krawczyk.

Spotkanie autorskie zorganizowane w ramach projektu DKK.
Spotkanie dofinansowane ze środków Instytutu Książki pochodzących z dotacji celowej Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.