Logo MBP w Jarosławiu

Tydzień Bibliotek 2014

Data publikacji: 28/04/2014

Od 8 do 15 maja obchodzony będzie Ogólnopolski Tydzień Bibliotek 2014 ph. "Czytanie łączy pokolenia". Tegoroczne hasło ma na celu podkreślanie roli czytania i bibliotek w poprawie jakości życia; wskazuje bibliotekę jako miejsce, które towarzyszy nam przez całe życie. Włączając się do tej akcji, chcemy przybliżyć jeszcze bardziej bibliotekę naszym czytelnikom, przekonać, że wejście do biblioteki przynosi zawsze wymierne efekty, dostarcza wiedzę, pobudza wyobraźnię. Pokazać, ze jest to miejsce, które skupia osoby w każdym wieku, po prostu łączy pokolenia. Czas spędzony w bibliotece może być satysfakcjonujący, stanowić źródło rozwoju intelektualnego i wartościowej rozrywki. Takich korzyści dostarczy z pewnością bogaty program Tygodnia Bibliotek.

Zapraszamy więc na ciekawe imprezy czytelnicze, a także do lektury naszej strony internetowej.

Serdecznie zapraszamy!