Baner - Ferie w bibliotece Jak się masz koteczku? 29.01.2024 - 09.02.2024

Ferie zimowe w bibliotece 2024

Data publikacji: 31/01/2024

Najmłodszych czytelników zapraszamy na ferie zimowe w bibliotece ph. „Jak się masz koteczku? Czyli literacka podróż do kociego świata. Bohaterami będą koty, tak chętnie opisywane przez autorów książek dla dzieci, t.j.: „Przygody Kota Filemona”, „Pan kotek był chory”, „Kicia Kocia w mieście”, „Kot-o-ciaki”. Wśród naszych propozycji są m.in.: zajęcia literackie, edukacyjne, warsztaty plastyczne, głośne czytanie, gry planszowe, x-box, projekcje bajek dla dzieci oraz wystawy książek o kotach i ekspozycje nowości wydawniczych.

Młodych czytelników zachęcamy do udziału w plebiscycie na najlepszego czytelnika ferii zimowych.

Szczegółowy harmonogram Ferii zimowych 2024 znajduje się w załączniku.

HARMONOGRAM FERII ZIMOWYCH 2024

Kot na plakacie Ferie w Bibliotece. Jak się masz koteczku?

Podczas wydarzenia prowadzona będzie rejestracja fotograficzna i/lub filmowa. Powstała dokumentacja będzie rozpowszechniana przez organizatorów i/lub partnerów w celach informacyjnych i promocyjnych na stronach internetowych, w mediach społecznościowych, prasie.