Plakat Legimi przedstawiający smartphone i książkę jako źródło wiedzy w zasięgu ręki.

Kody Legimi w lutym 2024 r.

Data publikacji: 31/01/2024

Drodzy Czytelnicy,

miło nam poinformować, że od 1 lutego do grudnia 2024 r. w siedzibie głównej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jarosławiu wydawane będą bezpłatne miesięczne kody dostępu do serwisu Legimi.

• Kody dostępu do serwisu wydajemy w Czytelni Głównej MBP (ul. ks. Jakuba Makary 1) w pierwsze dni robocze danego miesiąca, aż do wyczerpania puli na niego przypadającej. O przyznaniu kodu decyduje kolejność zgłoszeń (osobistych – nie wysyłamy kodów drogą elektroniczną). Wymagana jest karta biblioteczna czytelnika ( osoby niezapisane mogą założyć kartę na miejscu).
  • Kod należy aktywować w miesiącu, w którym został wydany. Po wykorzystaniu kodu na dany miesiąc można wrócić do biblioteki po kolejny kod na następny miesiąc.
  • kody działają także na czytnikach Kindle.