Miejska Biblioteka Publiczna w Jarosławiu

Kliknij, aby przełączać międzie dużym kontrastem strony

Wyczyść filtry

Ferie 2021 z biblioteką

Ferie zimowe już się rozpoczęły. Czy można przeżyć przygodę, spędzając ferie w domu? Oczywiście, że tak! Gdy pochłonie Was świat książek i gier planszowych niejedno (…).

Strefa gier – Filia nr 2

Podczas ferii warto również sięgnąć po gry planszowe. Pamiętajcie, że ciekawe planszówki można wypożyczyć w Filii nr 2 (ul. Skarbowskiego 10). Wśród propozycji znajdziecie m.in: (…).

„Rozpoznaj książkę po emotce” – zabawa Facebookowa

Miłośników łamigłówek i zagadek zapraszamy do literackiej zabawy. Od poniedziałku 11.01. na bibliotecznym Facebooku będziecie mieć okazję „Rozpoznać książkę po emotce”. Codzienne pojawiać się będą (…).

Legimi – wirtualna wypożyczalnia książek

Dla czytelników, którzy lubią czytać e-booki i słuchać audiobooków przygotowaliśmy ciekawą ofertę. Miło nam poinformować, że od 29 grudnia 2020 r. umożliwiać będziemy dostęp (…).

Zegar w MBP w Jarosławiu

Świąteczne godziny otwarcia

Uprzejmie informujemy, że w okresie świątecznym nastąpi zmiana godzin otwarcia biblioteki dla czytelników. 24 grudnia 2020 (Wigilia) – biblioteka będzie nieczynna. 31 grudnia 2020 (Sylwester) (…).

BOŻE NARODZENIE 2020

Boże Narodzenie 2020

Dziękując za stałą obecność i wspólnie spędzony czas w bibliotece, wszystkim Czytelnikom składamy życzenia najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku. Dyrekcja (…).

Czytanie od miasta do miasta – projekt on-line

8 grudnia spotkaliśmy się on-line z zaprzyjaźnionymi bibliotekarzami z Lwowskiej Biblioteki Regionalnej dla Młodzieży. Tematem naszego spotkania były tradycje i zwyczaje bożonarodzeniowe, charakterystyczne dla obydwu (…).

Świąteczny czas z książką dla dzieci

Serdecznie zapraszamy wszystkich najmłodszych czytelników wraz z rodzicami do odwiedzania biblioteki i wypożyczania książek w ten piękny przedświąteczny czas. Wśród wielu książek, znaleźć można takie, (…).

Zegar w MBP w Jarosławiu

Godziny otwarcia biblioteki od 01.12.2020 r.

Informujemy że od dnia 1 grudnia 2020 r. biblioteka czynna będzie dla czytelników w godzinach:  Siedziba Główna – ul. ks. Jakuba Makary 1 poniedziałek – (…).

Ikona telefonuZadzwoń Ikona email Napisz